• Pozostatky Heinza H. sa našli minulý mesiac v byte v západnom Nemecku v Sendene 
  • Hasiči vnikli do bytu pri evakuácii obyvateľov pri požiari v pivnici 
  • Naposledy ho videli nažive v roku 2011 a jeho auto sa rozpadalo mimo budovy 

Osem rokov ležal vo svojom byte bývalý pekár, kým jeho telo nebolo objavené náhodou pri požiari v jeho bytovom dome v Nemecku. 

Kostrové pozostatky Heinza, ktorý zomrel vo veku 59 rokov, sa našli vedľa mŕtveho tela jeho psa, o ktorom sa predpokladá, že hladoval v byte v západnom Nemecku v Sendene. 

Po ďalšom vyšetrovaní sa ukázalo, že poštová schránka muža nebola otvorená osem rokov a jeho rozpadajúce sa auto bolo stále zaparkované vonku. 

Naposledy ho videli nažive v roku 2011.  

Jedna susedka, Angelika Havener, povedala, že kontaktovala viaceré osoby po tom, ako si všimla čudný zápach. Ani správca bytového domu, ani polícia sa však nezhodli na stutočnosti, že cítia mŕtve telo.  

Pani Havenerová si myslela, že jej sused mal dospelého syna, ale s ním sa nedokázala spojiť.  

Ďalší sused ju ubezpečil, že Heinz, ktorý sa pred mnohými rokmi rozišiel so svojou manželkou, pravdepodobne zostal s priateľom inde. Pokračovala: „Bol to milý chlap, trochu osamelý. Povedal mi, že opustil prácu pekára, pretože mal alergiu na múku.“

Heinzovo telo bolo nakoniec nájdené, keď 20. septembra v bytovom dome vypukol požiar a hasiči šli od domu k domu, aby zaistili bezpečnosť obyvateľov. 

Keď Heinzov byt nikto neotváral, vstúpili a našli ho a jeho psa mŕtveho.  

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu