Žiadosť o ruku svojej partnerky môže byť pre každého nervózny zážitok.

Možnosti sú nekonečné. Mohli by ste položiť otázku doma, mohli by ste si prsteň ukryť v torte v luxusnej reštaurácii alebo zorganizovať šokujúci zážitok na verejnosti.

Najväčší problém je, ako vo svojej skladbe uvádza aj Eminem, že máte iba jeden pokus.

Muž z Colton Vaters našiel originálny spôsob na zásnuby, keď sa pokúsil zasnúbiť so svojou priateľkou viac ako 30-krát za jej chrbtom.

Colton z Kanady mal prsteň, ale netušil, ako chce požiadať Danielle Campbell, aby bola jeho manželkou.

Chcel, aby to bolo romantické a vtipné, ale bez toho, aby to celé vyzeralo ako vtip. Začal so sebou prsteň nosiť všade, kam išiel, a robil toľko fotiek, koľko len mohol, bez toho, aby si čokoľvek jeho partnerka všimla.

Tiež nechal prsteň na rôznych miestach v dome po rôzne časové obdobia.

Pripojil ho ku kabelke, vložil ho do svojej poštovej schránky, podržal prsteň, keď prešli supermarketom a dokonca jej ho vložil do ruky, keď spala v posteli.

Niektoré fotografie sú dosť nervózne, ale Coltonov plán bol jednoduchý – ak by bol niekedy chytený, požiadal by partnerku o ruku rovno na mieste.

Jeho hlavný plán zostal nezistený a skončil krásnymi formálnymi zásnubami, keď konečne pokľakol pred svojou nastávajúcou.

Všetko som si naplánoval a ja by som to veľmi odporúčal každému, kto plánuje položiť túto veľkú otázku partnerke v budúcnosti,“ dodal.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu