Pred pár dňami sme Vám priniesli informáciu o tom, že Makhmud Muradov podpísal zmluvu s UFC na 4 zápasy a že sa predstaví už 28. Septembra v Kodani. Bude bojovať proti talianskemu zápasnikovi Alessio di Chirico do 84kg na 3. kolá. Mach zaskočí za zraneného Petra Sobottu z Poľska, ktorý sa zranil na tréningu.

Ak by ste čakali, že Muradov bude v tomto zápase považovaný za outsidera, tak ste na omyle. Mach ktorý trénuje pod ANKOS MMA/MONSTER GYM, so skóre 22-6, ťahá 11 zápasovú víťaznú šnúru. Z toho 9 pred limitom. Samotné stávkové kancelárie favorizujú jeho pred Talianom a niet sa čomu diviť.

Talian z gymu GLORIA FIGHT CENTER so skóre 12-3, ktorý posledný zápas proti Kevin Holland prehral na body to bude mať proti nášmu zápasníkovi naozaj ťažké. Celkovo zo 6 zápasov v UFC, 3 prehral a určite bude vo väčšom psychickom tlaku.

Muradov je odhodlaný vyhrať čo potvrdzujúcu aj jeho slova:

„bohužel málo času na přípravu,ale to nevadí, cítím se dobře . my jdeme za další výhrou !!!“

Obidvaja majú podobný štýl boja takže môžme očakávať hlavne bitku v postoji. Ich zápas by mal uzatvárať Prelims kartu a my si myslíme, že sa vôbec nedostaneme do 3. kola. Samozrejme budeme držať palce Machovi a pevne veríme, že jeho prvý zápas v UFC bude aj víťazný. Nezabudnite že tento zápas môžete sledovať aj na NOVA Sport.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu