• Dve ženy boli uznané vinnými zo snahy zavraždiť svojho milenca po sexe v trojici
  • 36-ročný Ralph Lehmann zázračne prežil päť pokusov o ukončenie svojho života 
  • Ženy sa pokúsili zabiť Ralpha tým, že ho predávkovali drogami
  • Henriette a Michelle dostali každá štyri roky trest za pokus o vraždu 

Zistilo sa, že dve ženy sú vinné z toho, že sa pokúsili zavraždiť svojho milenca päťkrát, vrátane toho, že ho nechali prejsť autom a predávkovali ho drogami.

Ralph Lehmann (36 rokov) prežil päť pokusov o zavraždenie dvoma ženami, ktoré mu dali do nápoja psychotropné látky, pokúsili sa ho prejsť autom, znovu ho nadrogovali, udreli ho po hlave zdvihákom od auta a pokúsil sa ho bodnúť.

Henriette R. (30 rokov) a jej priateľka Michelle F. (21) dostali štvorročné tresty za pokus o vraždu súdom vo Frankfurte nad Odrou v Nemecku.

Súd zistil, že motívom pokusov o vraždu bola zjavne pomsta Lehmannovi po tom, čo odmietol uhradiť platbu Michelle vo výške 800 EUR, nakoľko sa mladá žena zúčastnila sexu v trojici s ním a Henrietou. 

Lehmann povedal súdu: „Pokúsili sa ma zabiť. Podarilo sa mi dostať preč.“ Henriette a Michelle sa prvýkrát pokúsili zabiť Lehmanna v novembri 2018. Súd sa dozvedel, že ho potom zaviedli do lesov blízko poľských hraníc, kde mu dali koktail obsahujúci drogy v nádeji, že ho uvedú do bezvedomia, aby ho mohli zabiť. To však nefungovalo.

Následne ho udreli do hlavy pomocou zdviháka od auta, potom z auta vybrali fľašu piva a pokúsili sa ho ňou zasiahnuť. Jedna z žien po troch úderoch do hlavy povedala: „Stále sa hýbe, musíme to zmeniť.“

Potom sa pokúsili prejsť po Lehmannovi autom a spôsobiť mu zranenie bedier a žalúdka. Lehmann bol schopný uniknúť pokusom o vraždu a utiecť napriek jeho zraneniam.

Po incidente sa obe ženy vrátili na miesto činu, ale tentoraz mali 19-ročnú spolupáchateľku Josephine, aby pomohla svojim priateľkám. Údajne povedala: „Ak ho nájdeme, odrežiem mu penis a vyrežem mu srdce.“

Lehmann sa stretol s Michelle F. cez Facebook a údajne sa zabávali príležitostným sexom. Jej priateľka Henriette bola potom prizvaná k tejto príležitostnej zábave, ale Michelle údajne požadovala od Lehmanna 800 eur.

„Povedal som, že jej nemôžem dať jednorázovo 800 eur, ale môžem jej to mesačne splácať.“

Podľa súdu boli Michelle a Henrietta tak nahnevané, že uzavreli dohodu na zavraždenie svojho milenca. Ich priateľka Josephine im potom mala pomáhať – následne bola odsúdená na 18 mesačný nepodmienečný trest.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu