Pád alebo výslnie?!?

Najväčšia organizácia v Európe KSW sa po roku vracia do Londýna a prináša nám rovno niekoľko zápasov o titul. Nás ale zaujíma zápas vo weltri medzi Chorvátom Robertom Soldić alias RoboCop a Čechom Patrikom Kinclom a to rovno o opasok. Ešte donedávna sme čakali kam zavedú cesty Patrika kedže posledny pripravovaný zápas proti Machovi v XFN sa zrušil a on opustil organizáciu ktorá sa  nakoniec rozpadla.Po dlhšom čakaní sa určite všetci zhodneme že zobrať ponuku od KSW rovno o titul bolo to správne rozhodnutie ktore môže Patrika po možnom víťazstve vystreliť medzi top fighterov v Európe. Proti nemu ale stojí jeden z najnebezpečnejších súperov v jeho kariere. Soldić, hviezda organizácie a  dvojnasobný šampion weltru v KSW zo skóre 16-3 oznámil:

”Minuly rok som v tejto aréne znova ziskál titul, ktorý tu budem teraz obhajovať a môj cieľ je priniest ohnostroj do Wembley”.

Tieto slová nemožme brať na ľahku váhu pretože z 11 posledných zápasov 10 vyhral a z toho 7 v prvom kole na KO/TKO.

Naposledy vyhral proti Poliakovi ktorému uštedril KO za necelých 90 sekund a prerušil tým jeho neporaziteľnosť.

Na druhej strane Kincl zo skóre 22-9 ktorý ma za sebou šnúru troch víťazstiev a ktorého by Chorvát vôbec nemal podcenovať.Patrik v poslednom zápase vyhral na body proti Talianovi.

 

Nakoniec sa rozhodol vrátiť do weltrovej váhy o ktorej vždy hovoril že mu sedí viac ako 84-ka. Je to komplexný bojovnik či už v postoji alebo na zemi a na konte ma aj niekoľko submisii. Jeden z najlepších Českých bojovníkov je známy tým že rád prijíma výzvy a nerád ustupuje. Už túto sobotu 14.9 v Londíne na štadióne Wembley sa rozhodne o novom králi weltru v KSW a my rozhodne budeme s napätím sledovať oboch bojovnikov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu