Žiak súkromnej školy sa vlámal do domu dievčaťa, ktorým bol posadnutý, vyzbrojený „znásilňovacou súpravou“, potom ako ho odmietla na Snapchate.

Aaron Irvine (19) si obliekol kuklu a vzal si nôž, povraz, pásku, zámok a mokré obrúsky do domu dievčaťa, ktorým bol absolútne posadnutý.

Bola to riadne premyslená a plánovaná operácia. Je celkom jasné, že Aaron je nebezpečný jedinec.

V jednej správe dievčaťu napísal: „Ak máš záujem, mohol by som urobiť tvoj život trochu lepším.“

Odpovedala: Je mi ľúto, ale mám priateľa, ak niečo naznačuješ. Ale môžme byť priateľmi.“

Potom napísal: „To je v poriadku, myslel som si, že by si mala záujem spoznať niekoho iného, ​​ak chápeš čo tým myslím, žiadne hlbšie pocity.“ Bývalý žiak súkromnej školy v Bedford však dievčaťu naďalej písal a opakovane sa opýtal, či má priateľa.

Keď odpovedala, že je „mimo vzťahu“, poslal jej správu, v ktorej povedal: „Som známy tým, že som veľmi dobrý v rozveseľovaní dievčat.“

Na súde povedala porote, že neodpísala a povedala: „Bol to čudný komentár. Znamenalo to niečo, s čím som nebola stotožnená.“

Nasledujúci deň dievča, ktoré má teraz 18 rokov, bola doma s kamarátkou, keď niekto zaklopal na dvere domu.

Keď otvorila dvere, stála tam postava oblečená v kukle a oháňajúca sa nožom. Dievča povedalo súdu, že držal nôž, keď začal hladiť jej tvár a vlasy, dotýkal sa jej prsníkov a zadku a pokúsil sa prinútiť ju, aby sa dopustila sexuálneho aktu tým, že jej tlačil hlavu k oblasti slabín.

Na súde odznelo, že dievčaťu a jej priateľke sa podarilo utiecť z domu a spustiť poplach, keď kamarátka kopla Irvina do oblasti slabín.

Irvine utiekol do miestneho lesa, ale policajti ho rýchlo zastavili.

Dievča pokračovalo: „Chcel prísť do môjho domu a znásilniť ma. Je to celkom jasné, pretože keď sme ho opustili, nič z domu nevzal. Nič nechýbalo.“

Policajti potom začali vyšetrovanie a pátrali po jeho dome v Bedforde, v ktorom našli mladíkov notebook.

Porota súdu sa dozvedela, že v ňom bolo niekoľko zaujímavých súborov, ale rozhodujúci mal názov „Vynútený súhlas“, v ktorom sa okrem iného uvádza: „Vzhľadom na jej úplné ignorovanie, nemám inú možnosť, ako ju prinútiť, aby splnila moje potreby. Mám jej adresu. Domovská adresa je najvýhodnejšia poloha. Stále však musím identifikovať presný dom na jej ulici a určiť najlepšie vstupné a výstupné body.“

Boli tam dokonca aj fotografie zo sledovania dievčaťa, ktoré urobil na svojom mobilnom telefóne.

Počas súdneho procesu teenager povedal, že ho vždy zaujímali špeciálne sily. Popierajúc, že ​​sa dotkol pŕs a intímnych partií dievčaťa povedal, že chcel vytvoriť podobu vojaka špeciálnych síl.

Aaron Irvine bol uväznený na osem rokov a štyri mesiace.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu