Už túto sobotu v Bratislave cirkus Oktagon prinesie veľmi zaujímavé zápasy a pre ľudí je jedním z nich určite aj zápas medzi Danišom a Hromekom. Ich zápas odštartuje hlavnú kartu a sľubuje poriadne tvrdú bitku.

Pre Igora Daniša to bude vôbec prvý zápas v MMA. Myslím že ho netreba veľmi predstavovať pôsobí niekoľko rokov v OFA Bratislava a za sebou má niekoľko svetových titulov v Thajskom boxe.

Sám seba považuje za bojovníka o tom svedčí fakt že ako prvý Slovák bojoval v Barmskom boxe a v budúcnosti by sa chcel dostať na Bare Knuckle Championship kde sa bojuje bez rukavíc a bandáži.

Na druhej strane Daniel Hromek ktorý sa chopil šance po odstúpení Vlada Moravčíka.

Daniel ma za sebou tiež niekoľko úspechov v Thajskom boxe a taktiež niekoľko titulov. Hromek už svoju premiéru v MMA absolvoval a to víťazstvom v druhom kole TKO na podujatí XFN. Pôsobí v Trnave v SFG kde trénuje po boku Attilu Vegha a Lajoša Kleina. Chalan ktorý sa chopil šance a bude ju chcieť využiť.


Dámy a páni čaká nás prestrelka hodná možno aj zápasu večera. Obidvaja sa pripravujú komplexne a s najväčšou pravdepodobnosťou sa dočkáme aj boja na zemi. Ja osobne sa na tento fight teším asi najviac. Chalanom držíme palce a nech vyhrá lepší.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu