Jon „BONES“ Jones, šampión UFC v poloťažkej váhe, ktorý je všeobecne považovaný za najväčšieho bojovníka zmiešaných bojových umení všetkých čias, bol v noci zo stredy na štvrtok v Novom Mexiku opäť zatknutý.

Jones bol zatknutý o 1:01 hod. ráno, keď polícia reagovala na správy o výstreloch a našla ho na sedadle vodiča svojho Jeepu s bežiacim motorom,ktoré bolo odstavené v parku. Jones poprel streľbu, ale kedže vykazoval známky požitia alkoholu nasledovala kontrola.

zdroj: Internet

32-ročný Jones bol pozitívne testovaný na alkohol, ktorý prekročil o dvojnásobok povoleného limitu. Počas prehliadky vozidla našla polícia zbraň, ktorá bola pod sedadlom vodiča a fľašu Recuerdo (ide o alkohol, ktorý nedávno predstavil známy UFC bojovník Masvidal pozn. redakcie) za sedadlom spolujazdca. Bol zatknutý za jazdu pod vplyvom alkoholu, použitie strelnej zbrane a bez dokladu o poistení vozidla.

Bol prepustený na podmienku a musí sa dostaviť na súd kde sa rozhodne o jeho treste. Dúfame že to neovplyvní veľmi jeho kariéru aj keď v minulosti už bol viac krát zatknutý.

zdroj: Internet

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu