Počas futbalového zápasu medzi jamajskými študentskými tímami Jamaica College a Volmer Boys School boli bleskom zasiahnutí štyria futbalisti. V 82. minúte futbalového zápasu po nečakanom záblesku padli dvaja hráči. Ako sa ukázalo, trávnik zasiahol blesk.

Podľa portálu Jamajka Observer blesk zasiahol oblasť futbalového štadióna takmer na konci zápasu. Bolo zverejnené amatérske video, ktoré ukazuje, ako po záblesku padnú na trávu dvaja hráči tímu Jamaica College.

Po niekoľkých sekundách vyšlo najavo, že v zápase nemôžu pokračovať štyria hráči – dvaja z každého tímu. Rozhodca Carl Tyrell prerušil stretnutie.

Dvaja hráči boli prevezení do nemocnice. Podľa informácií miestnych médií sa jeden z hospitalizovaných pacientov sťažoval na bolesť na hrudi. Elektrokardiografia odhalila, že má poruchy srdcového rytmu. Lekári naďalej sledujú jeho stav.

Objavili sa aj komentáre, že futbalisti toto divadlo zahrali a niečo také nie je možné. Iní zase píšu, že už niečo podobné zažili a aj keď to nebolo priame zasiahnutie bleskom, mohol sa blesk alebo energia z neho dostať k hráčom cez mokrú trávu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu