Pre väčšinu ľudí nie je pohreb vtipnou záležitosťou. Je to skôr obdobie smútku, trápenia sa a v ten deň, kedy sa lúčime s našou milovanou osobou to bolí najviac. Veď pozerať sa na mŕtve telo, ktoré pochovávame do zeme nie je nič veselé.

Existujú však ľudia, ktorí veria, že pohreb by mal byť akousi oslavou posledného dňa a prežitého života. Sú ľudia, ktorí nechcú aby za nimi ľudia plakali a trápili sa, ale aby oslavovali a spomínali v tom najlepšom s úsmevom na perách a dobrým pocitom na srdci.

Na internete sa objavilo video írskeho nebohého muža, ktorý prichystal pre svojich známych a rodinu veľké prekvapenie na vlastnom pohrebe.

Keď sa rodina a známi zhromažďujú okolo rakvy, ktorá je spustená do vykopanej jamy, z ničoho nič sa z nej ozve hlas „AHOJ!“, za ktorým následne počuť búchanie do rakvy, ako by v nej niekto žil.

Keď dohrá tradičná írska hudba, z rakvy sa začne ozývať „dovoľte mi ísť von, je tu tma!“. Ľudia sú najprv zmätení, ale hneď aj pochopia, o čo ide a začnú sa smiať.

„To je kňaz, ktorého počujem?! Pustite ma von!“ ozýva sa ďalej z rakvy.

Celú túto nahrávku si pripravil tento írsky muž pred svojou smrťou, aby pobavil ľudí na jeho pohrebe.

Manželka mŕtve prezradila médiám, že nahrávku mal prichystanú už rok dopredu a najbližšia rodina o tomto bola informovaná.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu